Партнери в Україні

Волонтер допомогає в дитячому садочку та грає з дітьми

Волонтер допомогає в дитячому садочку

Міжнародний медичний реабілітаційний центр для жертв воєн і тоталітарних режимів (МРЦ) - Київ

Волонтери регулярно відвідують літніх пацієнтів центру вдома, виконують різні доручення, купують продукти, допомагають у господарстві.

Єврейський соціальний та культурний центр «Хесед-Ар'є» - Львів

Волонтери допомагають літнім людям, регулярно відвідують колишніх примусових робітників. В центрі також існують різні можливості для реалізації своїх проектів.

Музей історії та культури євреїв Буковини - Чернівці

Волонтери підтримують щоденну роботу музею, виконують переклади, проводять екскурсії, шукають партнерів для музею та підтримують із ними контакт, а також допомагають організовувати різноманітні заходи та виставки.

Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» - Переяслав

Волонтери допомагають колишнім примусовим робітникам: прибирають, купують продукти, рубають дрова, працюють в саду. Крім цього волонтери можуть займатися освітньою роботою у місцевому університеті.

Музей «Територія терору» - Львів

Волонтери залучені у роботу музею, що знаходиться на території колишньої пересильної тюрми № 25 та львівського гетто. Крім роботи в музеї волонтери працюють у єврейському соціальному центрі «Хесед Ар'є».

ГО «Дорога додому» - Одеса
Волонтери проводять час із безпритульними дітьми та дітьми із соціально незахищених родин, яким опікується ГО «Дорога додому»: підтримують роботу центру денного перебування, організують різноманітні активності для дітей.

ГО «Реабілітаційний Центр Св. Павла» - Одеса