Враження волонтерів літніх таборів

Відгук волонтера з Росії про літній табір у Будапешті в 2019 р.:

"Особливе враження справили на нас зустрічі, під час яких жителі Угорщини дякували нам за нашу волонтерську роботу. Мене дуже зворушили слова єпископа Ф., Ференца К. та особливо Дейзі С. і Яноша Ф. про важливість нашої роботи для них особисто, для їхніх общин і угорського суспільства".

Волонтер з Білорусі про літній табір в Девентері, Нідерланди ц 2018 році:

"Білоруси жили в наметах разом з американцями, німцями, українцями, іспанцями і французами. Всі навколо дивувались і питалися чому. І ми розпоаідали. <...> Вперше ми дісталися єврейського кладовища на велосипедах. Фарбування надгробків здалось нам заняттям, яке заспокоює. Ми розбирали надписи, а Лекс експерт з єврейської історії Девентерарозповідав нам що вони означають. <...> Можливість вивчати минуле і насолоджуватися теперішнім — відмінна риса наших літніх таборів".

Волонтер з України про літній табір у Берліні в 2018 році:

"Найважливішим моментом для більшості учасників літнього табору була зустріч зі свідком часу, Марго Ф., яка пережила Голокост і мешкає наразі в Берліні. Їй 96 років і це неймовірна людина. Вона написала автобіографію і читала нам її вголос. Всіх учасників дуже зачепили її слова: "Будь ласка, не дозвольте Голокосту повторитися. Не дозволити йому повторитися — це тепер ваша задача!".