Волонтерська служба

© Nils Bornemann

Що таке волонтерська служба

Наші волонтери допомагають у різних громадських організаціях, музеях та меморіальних комплексах, які працюють з різними темами, спрямованими на збереження пам'яті, захист прав людини, критичний аналіз історичних подій та їх вплив на сьогодення. Також, волонтери мають змогу допомагати людям, які пережили нацистські переслідування, спілкуючих з ними пізнають історію через їх особистий досвід. Крім того волонтери допомагають у проєктах з людьми з обмеженими можливостями. Ми надаємо волонтерам організаційну та фінансову підтримку.

далі

Волонтерська служба у Польщі

Ми пропонуємо стати волонтером у громадських організаціях у Польщі. У цьому розділі можна знайти перелік наших польських партнерів та опис основних обов’язків волонтерів.

далі

Волонтерська служба в Німеччині

Волонтери з України також мають змогу пройти службу у громадських організаціях по всій Німеччині. У цьому розділі можна ознайомитися із переліком наших німецьких партнерів та описом волонтерської служби в Німеччині.

далі

Умови, кошти, подання заявки, строки

У цьому розділі зібрана інформація про умови проходження волонтерської служби, терміни подачі заявок, процес відбору, вимоги до кандидатів та фінансування.

далі

Враження волонтерів з України

Протягом року волонтери знайомляться з Україною і роботою в різних організаціях країни. У своїх звітах молодь з Німеччини розповідає про головні події волонтерського року, роботу в проектах та незабутні враження.

далі