Зроби крок вперед — відкрий нові горизонти Частина 3 - ГО Акція спокути заради миру

Перейти до контакту

Головне меню:

Зроби крок вперед — відкрий нові горизонти Частина 3

Просвітницько-гуманітарний проект
„Зроби крок вперед — відкрий нові горизонти”
Частина ІІІ
 
    У таке спекотне літо чи знайдеться хтось, хто б не мріяв відправитися до славетних Карпат? Аби це стало можливим для групи дітей та їх вихователів з притулку „Отчій дім” (м. Покровськ, Донецька област), Лютеранська євангелічна церква св. Катерини та ГО „Акція спокути заради миру” зробили усе можливе і провели спільний проект.
   Для того, щоб здійснити казкову подорож ми помандрували високо в гори у маленьке село Бабин Косівського району Івано-Франківської області.
   Після подолання крутих Карпатських схилів, нарешті ми дісталися до мети свого сходження – чарівного будинку „Хата-майстерня”, місця, де ми почували себе як вдома та одразу опинились в добрих та працьовитих руках Ірини, Василя та Олексія, які з моменту нашого знайомства турбувались про наших дітей, годували смачними стравами домашньої української та гуцульської кухні, а також прикрашали дозвілля кумедними історіями.
  Так, у повсякденних турботах ми провели незабутній тиждень на Карпатських схилах. Ми збирали чорниці та ожину, пили свіже молоко від корови Павунки, що паслася на сусідньому пагорбі, спускалися в долину поплавати в холодній гірській річці, піднімалися на гірський хребет, з якого видно навіть Говерлу, смажили сало на багатті, займалися йогою, збирали лікарські трави, сидячи навколо багаття слухали чудові історії про інші країни, практикували англійську, танцювали латиноамериканські таці та багато ще чого.
   Багато що з цього діти робили та бачили вперше у своєму житті – невідомі страви, незнайома мова, діяльність, якою вони ніколи в житті не займались, тощо.
    Для усіх нас ця мандрівка стала чудовою і неймовірною. Цей тиждень надав змогу дітям зі сходу побачити як рідне сонце може світити на західній частині України. Ми отримали безліч слів вдячності від дітей і самі були дуже задоволені. Давид, 6 років, сказав: „Я хочу жити тут. Одного разу, я буду будувати свій дім на тому пагорбі внизу, ви його бачите?". Незаймана природа, особливий шарм вразили і старшого хлопчика, який висловив бажання жити в Карпатських горах заявивши: „Навіщо нам цивілізація?!?".
   Тож сподіваємося, що в майбутньому ми матимемо можливість запросити малих вихованців „Отчого дому” ще не в одну мандрівку, аби порадувати, навчити новому і відкрити нові горизонти.

   Фотозвіт про проведений захід тут (фото належної якості можливо отримати у засновників заходу).
 
Назад до змісту | Назад до головного меню