Проект в Оснабрюці - ГО Акція спокути заради миру

Перейти до контакту

Головне меню:

Проект в Оснабрюці

Меморіал Августи

  Проект передбачає роботу для волонтера на території меморіального комплексу. Як більшість проектів АСФ, цей проект зосереджений на історії Другої світової війти та історії Голокосту.

  Очікується, що волонтер допомагатиме проводити екскурсії по меморіальному комплексу, а отже знатиме на достатньому рівні німецьку мову і вільно зможе порозумітися з відвідувачами. Крім проведення екскурсій також волонтеру запропонують допомагати вести сайт Меморіалу та працювати в архіві. Усі ці аспекти роботи також вимагають хорошого знання мови.

  Меморіальний комплекс постійно проводить різноманітні освітні заходи для різних груп відвідувачів. Волонтер повинен буде також брати в них участь, іноді як учасник на рівні відвідувачів, іноді як помічник в організації, чи проведенні самого заходу. Коли меморіальний комплекс відвідуватимуть колишні в'язні концтаборів та гетто, очкується, що волонтер буде супроводжувати ці групи, або поодиноких відвідувачів, допомагатиме їм, надаватиме усю необхідну інформацію.

  Щороку на території меморіального комплексу проходять літні табори для молоді. Це міжнародні табори, які запрошують до участі людей з усього світу з метою, аби попрацювати в одній команді, більш глибоко ознайомитися з історією Другої світової війни і Голокосту, обговорити їх причини та наслідки, зустрітися зі свідками і жертвами тих подій та почути історію з перших уст. Також літні табори передбачають, що його учасники будуть не лише спілкуватися, але і працювати разом. Це можуть бути якісь роботи як на території самого меморіального комплексу, так і допомога по господарству колишнім в'язням концтаборів і гетто. Волонтер буде не лише брати участь в усій програми літнього табору, але разом з іншими волонтерами його організовувати та проводити.

  Іншою частиною проекту є відвідування шкіл та участь у різноманітних семінарах. Волонтер повинен буде допомагати проводити освітні заходи для школярів. Тож це чудовий проект для тих, хто любить спілкуватися з людьми, цікавиться історією та готовий вчитися.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню