Проект у Дахау - ГО Акція спокути заради миру

Перейти до контакту

Головне меню:

Проект у Дахау

Протестантська церква примирення на території Меморіалу колишнього концентрації табору Дахау

  На території колишнього концентраційного табору Дахау відкрито меморіальний комплекс, який займається історією Другої світової війни, збереженням пам`яті про Голокост та ставить за мету розповсюдження інформації про ті події, або запобігти їх повторенню, популяризує ідеї примирення та порозуміння. На території меморіального комплексу також діє протестантська церква, яка у співпраці з комплексом запрошує людей до діалогу та примирення.

  В меморіальному комплексі та в самій церкві постійно проходить багато освітніх заходів для різних груп відвідувачів і очікується, що волонтер братиме в них активну участь, допомагатиме їх організовувати та проводити. Щодня меморіальний комплекс відвідує буде багато відвідувачів і волонтер повинен буде супроводжувати як групи, так і поодиноких відвідувачів, надавати необхідну інформацію, допомагати під час проведення екскурсій.

  Меморіальний комплекс має два великі проекти. Перший з них має назву „Книга пам'яті”. Це широкомасштабний довготривалий проект на тему історії Голокосту та збереження пам'яті про ті страшні події. Проект зокрема передбачає активну роботу з очевидцями та жертвами злочинів нацистського режиму. Очікується, що волонтер долучиться до ведення даного проекту. Другим значним постійним проектом є Міжнародні молодіжні збори „Дахау”, до проведення якого долучаються не лише волонтери та працівники меморіального комплексу, але молодь з усієї країни та учасники з-за кордону.

 
Назад до змісту | Назад до головного меню