Проект у Берліні - ГО Акція спокути заради миру

Перейти до контакту

Головне меню:

Проект у Берліні

Організація „Крайзау”

   Організація „Крайзау” була заснована у 1989 році. Вона виникла як ініціатива мешканців західного і східного Берліна з метою ідейної та матеріальної підтримки міжнародних зустрічей в Крайзауе.

  Спільно з фондом „Крайзау для європейського порозуміння”, організація всіляко підтримує заходи, спрямовані на примирення і взаєморозуміння між народами Європи. Діяльність організації спрямована на популяризацію цінностей демократії, прав людини, толерантності і терпимості. „Крайзау” піднімає теми про громадянську мужність, участь у громадському і політичному житті та відповідальність. „Крайзау” почала свою роботу в опорі політиці нацистів. Важливим аспектом діяльності організації є робота з підлітками та молоддю. Так, вже на протязі 20 років, проводяться зустрічі для молодих людей, на яких учасники можуть більше дізнатися про діяльність тих, чи інших міжнародних інститутів, узяти участь у різних семінарах. Також проводяться зустрічі для цільових груп, для школярів, молоді, інвалідів, студентів, вчителів, педагогів з різних країн з метою міжнародного обміну. Одним із завдань, яке ставить перед собою „Крайзау”, є побудова діалогу між східною і західною Європою.


Проект для волонтера передбачає такі обов'язки:

   - офісна робота;
    - робота в адміністрації;
    - допомога в бібліотеці;
    - пошук учасників для семінарів та інших заходів;
    - збір і систематизація інформації;
    - допомога у розробці інформаційних матеріалів;
    - допомога у підготовці та розробці програм для зустрічей;
    - допомога у проведенні семінарів;
    - підготовка матеріалів для веб-сайту;
    - робота над перекладами;
    - тощо.
    Волонтер працює в офісі організації „Крайзау” де зможе дізнатися про різні методи політичного виховання і взяти участь у різноманітних міжнародних зустрічах.
    Волонтер має в офісі своє робоче місце і комп'ютер з доступом до мережі Інтернет.
АРХІВ: 2015-2016 роки
 
Назад до змісту | Назад до головного меню