Про нас - ГО Акція спокути заради миру

Перейти до контакту

Головне меню:

Про нас

   Громадська організація Акція спокути заради миру була заснована ініціативною групою у 2011 році з метою підвищення цінності волонтерської допомоги в Україні.
     
Основними напрямками діяльності Організації є:
     -
сприяння практичному втіленню (регіональних, місцевих та міжнародних) волонтерських програм, спрямованих  на розвиток організації громадянського суспільства в Україні;
     -
реалізація соціальних та освітніх проектів та програм;
     -
сприяння розвитку та підтримка соціального партнерства;
     -
організація та проведення неформального навчання та освіти молоді;
     -
сприяння обміну досвідом між громадськими та іншими організаціями України та зарубіжжя;
     -
сприяння розвитку та підтримка волонтерського руху.
     
За цей час, разом з нашими партнерами ми реалізували багато міжнародних молодіжних проектів в Україні та за її кордонами, стали членом мережі Европейських організацій та отримали статус приймаючої та координуючої організації для волонтерів, які приїздять до України. У 2012 році ми підписали договір про співпрацю з громадськю організацією з Німеччини, метою якої є надання волонтерської допомоги громадським організаціям. З того часу ми є їх офіційними партнерами в Україні та є приймаючою та координуючою організацією для волонтерів, які приїздять до України та допомагають у реалізації різноманітних проектів нашій організації та нашим партнерам. Волонтери проходять волонтаріат в Україні протягом 12 місяців. Також, у співпраці з нашими Європейськими партнерами ми відправляємо молодих людей з України до країн Європейського союзу (Польша, Німеччина та Норвегія), з метою їх участі у волонтерських проектах.
     
В Україні ми співпрацюємо з Благодійним фондом „Реабілітаційний центр жертв воєн та тоталітарних режимів, ініціативною групою Київ-Схід-діти, Благодійним фогдом Дорога до дому, тощо. На даний момент ми готуємо міжнародний проект по правам жінок в Україні, який буде реалізовано в листопаді в Чернівцях.
   
Волонтери активно беруть участь у семінарах, літніх таборах, організовують благодійні ярмарки, спортивні змагання та активно допомагають нам та нашим партнерам у реалізації різноманітних проектів. Багато проектів було направлено на руйнування стереотипів, які існують у суспільстві. Завдяки спілкуванню молоді люди розуміють важливість та необхідність вивчення іноземних мов, що допомагати іншим, це не тільки важливо, а при цьому ще й можна отримати багато позитивних емоцій та вражень, почувати себе потрібним. За цей час відбулося багато цікавих дискусій щодо життєвих цінностей, які підштовхнули молодих людей до роздумів і вони стали активніше приймати участь у суспільному житті.

Презентація організації:

Як нас знайти:Контактна інформація:
вул. Солом'янська, 5, м. Київ, 03110

+38 068 3599013
E-mail:  NGO_akcija_myru@ukr.net
Facebook:
https://www.facebook.com/NGO.....

Наш блог: https://ngoassm.wordpress.com/

 
Назад до змісту | Назад до головного меню